FURNITURE / Tables / Table 10928489

nr 1092 8489

TABLE

length: 124 cm, width: 75 cm, height: 73 cm, wear, damages.

längd: 124 cm, djup: 75 cm, höjd: 73 cm

Condition: slitage, skador, kompletterad/omarbetad

800

SEK 300

Monday February 27 2017
at 18:37:07

25/2 14:01:41 1      Vinnande bud